Папа Римський Бенедикт XVI закликав націю виступити єдиним фронтом проти мафії в ході візиту в італійську провінцію Калабрія.

Про це повідомляє Agence France-Presse.

Бенедикт XVI, який виступив з промовою перед 50 тисячами віруючих в місті Ламеція-Терме, попросив жителів Калабрії не ставити особисті амбіції вище за інтереси нації, боротися з високим безробіттям серед молоді і впливом в регіоні кримінального синдикату Ндрангета.

Відео дня

Ндрангета входить в четвірку головних злочинних угруповань країни, разом з Коза Нострою (Сицилія), Каморро (Кампанія) і синдикатом Сакра корона юнита (Апулія).

Ндрангета являє собою розгалужену міжнародну злочинну мережу з річним оборотом у десятки мільярдів євро. Основним джерелом доходу калабрійського кримінального синдикату є торгівля наркотиками.

Калабрія вважається однією з найбідніших провінцій Італії, рівень безробіття серед молоді в якій перевищує 25 відсотків.

У 2011 році поліція Італії провела кілька успішних операцій проти організованої злочинності.

У червні в рамках масштабної операції силовиків проти Ндрангети було арештовано понад 140 людей за звинуваченнями в перевезенні наркотиків, здирництві та шахрайстві.

Операції передувало розслідування, яке тривало чотири роки.