На Тернопільщину з Ватикану привезли мощі Іоана Христителя

13:47, 08 квітня 2011
Католицизм
0 0

Відбулася урочиста передача мощів

На Тернопільщину з Ватикану привезли мощі св. Івана Христителя. Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі Бучацькій єпархії Української греко-католицької церкви, сьогодні відбулася урочиста передача мощів храму Різдва Божої Матері (1867 року) у відпустовому селі Улашківці Чортківського району. З цієї нагоди було відслужено Архиєрейську божественну літургію, яку очолив представник Ватикану, канонік Папської Базиліки Святої Марії в Римі владика Іриней.
Під час літургії було надано привілей Ласки повного папського відпусту.
Довідка УНІАН. У селі окрім храму Різдва Божої Матері діє Василіянський монастир св. Івана Хрестителя, в якому знаходяться дві чудотворні ікони: Пресвятої Богородиці та Івана Хрестителя.
Окрім цього, зберігся кам’яний хрест, поставлений у 1865 році ігуменом Ігнатієм Нагурським на тому місці, де колись у скелі біля монастиря стояла фігура св. Івана Хрестителя, з-під якої било джерело.
Прочани, які приходять на прощі в Улашківці вірять, що джерельна вода, яка досі витікає поблизу хреста, має цілющі властивості, зокрема допомагає при хворобах очей. Під час відпустів до джерела завжди стоїть велика черга людей.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter