У Києві відбудеться екуменічна молитва військовослужбовців

12:14, 25 січня 2011
Католицизм
18 0

В рамках Тижня молитов

Сьогодні у храмі Св. Василія Великого в Києві в рамках Тижня молитов за єдність християн відбудеться спільна молитва християн-військовослужбовців та правоохоронців. Участь в екуменічній молитві візьмуть представники Ради душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.
Про це УНІАН повідомили в Департаменті Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України.
Довідка УНІАН.
Рада у справах душпастирської опіки була утворена за ініціативою Міністерства оборони України як консультаційно-дорадчий орган при Міністерстві на підставі Меморандуму про співпрацю у справах душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України, підписаного 10 листопада 2008 року між Міністерством та уповноваженими представниками конфесій.
На сьогодні до складу Ради входять 7 релігійних об’єднань: Українська православна церква, Українська православна церква Київський Патріархат, Українська греко-католицька церква, Римсько-католицька Церква в Україні, Всеукраїнський союз об’єднань євангельських християн-баптистів, Українська автокефальна православна церква та Духовне управління мусульман України.
Молитва за єдність християн проходитиме уже вчетверте. Раніше у заході брали участь офіцери та солдати Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Внутрішніх військ МВС, Державної прикордонної служби та Міністерства надзвичайних ситуацій.
До спільної молитви можуть приєднатися всі охочі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter