Розписані прикраси, різноманітні витинанки, вітальні листівки, ялинкові прикраси та інші предмети новорічного декору будуть класти помічники Святого Миколая потребуючим дітям у подарунки в ніч на 19 грудня 2010 року. Десятий рік поспіль в УКУ триває благодійна акція «Миколай про тебе не забуде», яка проходитиме до 17 грудня.

«В Канцелярії Святого Миколая, що розташувалася в УКУ, школярі та студенти мають можливість творити вітальні листівки і різноманітні ялинкові прикраси, – сказала Олена Яремко, координатор акції. Для цього вони використовують техніки батіку, орігамі, деку пажу і малюнку на склі тощо. Все це можливе завдяки майстер-класам студентів художніх навчальних закладів Львова».

«Одночасно подарунки для потребуючих дітей збиратимуть в міських школах, факультетах львівських університетів, парафіях та супермаркетах, – зазначила Олена Яремко. Акцію проводить Академія української молоді спільно з об’єднанням «Добра ініціатива», Українським католицьким університетом та Львівською міською радою».

Відео дня

«З 10 грудня розпочне діяти Фабрика Святого Миколая, – зауважила Світлана Роднєнкова, її координатор. Вона розташується в Львівському палаці мистецтв. Звідси запаковані подарунки помічники Святого Миколая рознесуть по домівках потребуючих дітей міста. Під час святкової акції в місті волонтери також роздадуть львівським дітям та особам похилого віку цукерки та вітальні листівки».

Відділ інформації і зовнішніх зв’язків УКУ