18-19 червня в тернопільському Кафедральному соборі Непорочного Зачаття Матері Божої відбулися реколекційні лекції, присвячені роздумам над чеснотою тверезості. Ця подія була поєднана з перебуванням в соборі мощей святого отця Піо.

Про це повідомляє сайт УГКЦ.

Реколекції завершилися започаткуванням Золотої книги тверезості. Відтепер кожен християнин може скласти присягу зречення від вживання алкоголю на часовий термін за власним бажанням. Ця книга недаремно називається золотою. Адже це насамперед духовна зброя християн проти пияцтва яке охопило нашу державу, а також середник,  через який кожен християнин може зробити свій внесок у діло спасіння залежної від алкоголю людини, а ще, відмовляючись від алкоголю, зможемо давати гідний приклад тверезого життя своїм дітям внукам, приятелям та родичам.

Відео дня

Для того, щоб скласти присягу необхідно, попросивши у молитві Божого благословення на цей духовний подвиг, прочитати текст присяги, який розміщений поряд з Книгою і тоді записати своє ім’я та прізвище, часовий термін на який складається присяга, а також вписати ім’я людини або навіть кількох осіб, які залежні від алкоголю, і в намірах за зцілення яких складається присяга.

Щомісяця у храмі буде служитися богослужіння за зцілення залежних від алкоголю та за членів їх родин (день і годину буде оголошено додатково). Тоді священнослужитель братиме Книгу на престол і поминатиме усіх, за кого складена присяга тверезості, а також проситиме благословення для тих, хто склав присягу.

За перших два дні про складення тимчасової присяги тверезості своїм підписом у Книзі засвідчило 82 особи.

На сьогоднішній день за сприянням міжєпархіальної підкомісії УГКЦ «За тверезість життя» започатковано ведення Золотої книги тверезості у 12-ти парафіяльних спільнотах.