Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

У папській месі у Ватикані взяли участь 15 000 священиків

З 90 країн світу

Папа Римський Бенедикт XVI здійснив сьогодні на площі св. Петра месу, в якій взяли участь 15 000 священиків більш я з 90 країн світу. Служба стала завершальним заходом Року священиків, що відзначався Католицькою Церквою.

Як повідомляє Благовест-інфо, для євхаристії Папа використовував чашу, яка колись належала св. Жану Віаннею (1786-1859). Величезний портрет цього французького святого, якого Бенедикт XVI проголосив небесним покровителем усіх священиків, висів балконі базиліки св. Петра.

Підбиваючи підсумки Року священиків, Папа зазначив, що в цей рік "стало відомо про гріхи священиків, особливо стосовно дітей. Ми просимо вибачення у Бога і у потерпілих, і обіцяємо зробити усе, щоб ці злочини більше ніколи не скоювалися". Бенедикт XVI також пообіцяв зробити процедуру відбору майбутнього духовенства суворішою.

Напередодні на площі перед Ватиканською базилікой понтифік зробив повечір`я. Під час цієї служби був встановлений телеміст з приходськими священиками в різних частинах світу, які розповіли про свою роботу. Бенедикт XVI присвятив 40 хвилин відповідям на запитання, які поставили йому п`ятеро кліриків, - по одному від кожного з п`яти континентів.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку