Настоятель храму святого апостола Андрія Первозванного (УГКЦ) отець Ігор Тарас привіз до Одеси з Донецька мощі святого Миколая Чудотворця. Як повідомляє Одесько-Кримський екзархат Української Греко-Католицької Церкви, перший молебень перед святинею відбувся в неділю, 21 лютого.

«Одесити можуть приходити вшанувати святу реліквію в будь-який із днів, коли їм це буде зручно. Храм на вулиці Гімназичній, 22/24 буде відкритий щодня з 9 ранку до 8 вечора», - повідомив о. Ігор. Як уже повідомлялося, у період перебування мощей святого Миколая в Одесі будуть проводитися молебні за абортованих дітей та їх батьків, які страждають від постабортного синдрому, за моряків та їх родини, за дітей, за жертв тоталітарних сект і культів, за потерпілих від чаклунів, магів і екстрасенсів, а також будуть служитися акафісти.

Мощі перебуватимуть в Одесі до 14 березня.

Відео дня

*** Святий Миколай, архієпископ Мирлікійський (IV століття) є покровителем мореплавців. До нього часто звертаються моряки, яким загрожують пірати, потоплення або аварію корабля. Мощі святителя в даний час знаходяться в крипті базиліки святого Миколая в італійському місті Барі.