До Івано-Франківська привезуть мощі Предтечі Івана Хрестителя. Як передає кореспондент УНІАН про це повідомив священик храму Царя Христа отець Теодозій ЯНКІВ. За його словами в Івано-Франківську з 12 по 20 грудня перебуватимуть мощі Предтечі Івана Хрестителя. Перший тиждень - у церкві Царя Христа при монастирі отців Василіан, а другий тиждень у церкві в мікрорайоні Пасічна. Служби Божі із месійними науками біля Мощей для усіх людей будуть проводитись щоденно. Кожен день буде присвячений відповідній соціальній категорії населення. Серед яких і для дітей, для хворих, релігійних організацій, для представників влади, для молоді, старшокласників та інших.
Довідка УНІАН. Початково, мощі святого спочивали в Антіохії, куди переніс їх апостол Лука. Звідти їх перевезли до
Константинополя, а потім вони потрапили до рук волоського володаря Ієремії Могили.
У 1673 році пані Пепричайкова подарувала їх бережанському шляхтичеві Сенявському до каплиці Бережанського замку. Таким чином Україна освятилася часткою мощей святого пророка. У церкві Пресвятої Трійці в Бережанах з початку XVIII століття зберігається частина кістки руки, якою Іван Хреститель хрестив Ісуса Христа в річці Йордан, оправлена в позолоту. У
скриньці також були складені стародавні печатки східних патріархів та володарів, що засвідчували цю реліквію, та пам`ятна грамота на воловій шкірі, датована 1720 роком.
Згодом єпископ Атанасій Шептицький за участю кількасот священиків переніс мощі Івана Хрестителя з костелу Сенявських до головної церкви в Бережанах.
Після Другої світової війни мощі зникли, тривалий час вважалося, що безслідно. Однак у 2000 році віднайдені. У січні 2001 року вони знову виставлені для почитання вірних.