В Сикстинській капелі Ватикану відбулася зустріч світових діячів культури з Папою Римським Бенедиктом XVI.

Як повідомляє NewsRu, незвичайна зустріч приурочена до десятиліття історичного Послання до діячів мистецтва Папи Іоана Павла II і до 45-ї річниці аналогічних зборів у Папи Павла VI.

За словами глави ради з культури Ватикану архієпископа Жанфранко Равазі, метою цього заходу є відновлення зв`язків між культурою і релігією.

Відео дня

На зустрічі були присутні близько 500 діячів культури і мистецтва зі всього світу: зірки театру, опери і балету, художники і скульптори, архітектори, письменники, музиканти і співаки. Серед них - лауреат премії "Оскар" композитор Енніо Марріконе, театральний режисер Боб Уїлсон, кінорежисер Джузеппе Торнаторе, мексиканський скульптор Себастіан та інші.

Напередодні прийому у Папи Римського учасники відвідали новий музей Ватикану. Запрошеним подарували срібні медалі із зображенням Бенедикта XVI.

У своєму зверненні до діячів культури Папа Римський підкреслив їх особливу значущість в період світової економічної кризи і попросив учасників зустрічі в своїй роботі ставити основним завданням міжлюдські стосунки, оскільки лише так можна пережити цей нелегкий для всіх час.