Суспільний тиждень Української Греко-Католицької Церкви буде продовжено, як тільки закінчиться епідемія грипу. Про це сьогодні повідомив Голова Комісії УГКЦ д-н Ігор Шабан, йдеться у інформації, розповсюдженій прес-службою Київської Архиєпархії УГКЦ.

За його словами, перші три дні Суспільного Тижня були надзвичайно успішними.

„По при паніку пов’язану із грипом, заходи Суспільного Тижня відвідало чимало греко-католиків. З огляду на безпеку мирян та зовнішні обставини, ми вирішили перенести другу частину Суспільного Тижня на пізніший період” – зазначив він.

Відео дня

Суспільний Тиждень УГКЦ тривав із 31 жовтня по 2 листопада. Першим заходом Тижня стала конференція „Андрей Шептицький та Йосиф Сліпий як сподвижники примирення та соціальної відповідальності”. Участь у конференції взяли владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський УГКЦ, Архиєпископ Іван Юркович, Апостольський Нунцій в Україні, Яків Дов Блайх, Головний рабин України.

У своїй доповіді ректор Дрогобицької Духовної семінарії о. Мирон Бендик зазначив, що ідеї Патріарха Йосифа про поєднання у Христі є продуктивними, бо окреслюють конкретні етапи нашого примирення – в Церкві, народі та державі.

В неділю, 1 листопада, після Божественної Літургії, духовенство та молодь УГКЦ відвідали Бучанську виправну колонію №85. В’язням подарували духовну літературу та запропонували концерт у виконанні ансамблю „Українські барви”.

У понеділок, 2 листопада, у столичному кінотеатрі „Кінопалац” презентували документальний фільм з інтригуючою назвою „Невигідний Шептицький”. Основною темою фільму було питання: чому Шептицький і досі не проголошений блаженним та праведником світу?

В Україні Суспільний Тиждень УГКЦ започаткував Андрей Шептицький у 1939 році. У 2008 році Українська Греко-Католицька Церква відродила цю традицію суспільного тижня, а Синод Єпископів УГКЦ благословив зайнятись його дві комісії: Екуменічну та Справедливість і Мир.