Ватикан: чоловіки і жінки гріховні по-різному

09:56, 10 серпня 2009
Католицизм
27 0

Висновок аналітиків РКЦ

Всі люди загрузли в гріху з часів Адама і Єви, але, виявляється, чоловіки і жінки гріховні по-різному. До такого висновку дійшли аналітики Ватикану, передає ІТАР-ТАРС.

Дослідження прелатів Римсько-католицької церкви засвідчило, що найбільш поширений серед жінок гріх - гординя, тоді як у чоловіків обжерливість і хтивість набрали майже рівну кількість "балів". Ці дані, отримані на основі вивчення сповідей, проведеного отцем Роберто БУСА, 95-річним ченцем-єзуїтом, наводить італійська преса. Таємниця сповіді, звичайно, священна, але грунт для роздумів одкровення віруючих дають чималий.

Результати аналізу прокоментував на сторінках офіційної ватиканської газети "Оссерваторе романо" один з особистих теологів Папи Римського польський єпископ Войцех ГІРТИШ. Він сформулював головний сенс відкриття своїх колег: "Коли ви подивитеся на гріхи з погляду проблем, які вони створюють, то побачите, що чоловіки грішать не так як жінки".

В.ГІРТИШ підкреслив, що найбільш проблемні для чоловіків гріхи це хтивість, потім обжерливість, лінь, гнів, гординя, заздрість і жадібність. У жінок виявилася дещо інша послідовність в гріхах: найбільш небезпечні гріхи - гординя, заздрість, гнів, хіть і лінь. Ці спостереження над гріховністю роду людського будуть продовжені, пообіцяли автори дослідження.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter