В Італії вийшов новий сезон телесеріалу про священика-детектива

00:47, 03 лютого 2018
4446 0
/ luxvide.це

Як розповів продюсер Лука Бернабеи, цей успіх, на його думку, викликаний високою професійністю сценаристів, акторів і режисера цього знаменитого телесеріалу, який розповідає про священика-детектива, роль якого виконує Теренс Хілл (Маріо Джиротті).

«Нам, католикам, віруючим, - сказав Лука Бернабеї, - пора перестати піддаватися думки, ніби у цьому світі немає місця тому, у що ми віримо». Головний герой серіалу – насамперед «детектив душі». Завдання творців фільму, за словами Бернабеї, - «нести нашу віру у світ без страху, робити це впевнено за допомогою нових технологій та сучасними способами і робити це, піклуючись про те, у яке русло направити зміст. Не випадково головні персонажі найпопулярніших серіалів в Італії – священик і черниця». Пояснюючи, скільки праці було докладено до розробки діалогів і окремих персонажів серіалу, Бернабеї зазначив, що необов'язково «все повчальне подобається»: необхідно викладати послання «з мудрістю».

Цікаво, що 35 відсотків шанувальників серіалу – молодь. «Неправда, що "Дон Маттео" - це фільм для людей похилого віку, - стверджує продюсер. – Навпаки, це наймолодша продукція італійського телебачення». Священика-детектив приваблює молодь простотою і близькістю до людей. Творці серіалу хочуть показати, що у світі є добро і зло, і людина робить вибір; але є Бог-Творець, і ця впевненість приносить глибоку радість і надію. Це зовсім не катехизація, але сенс, яким ми хочемо наділити наш фільм».

У минулому році телесеріалу виповнилося 16 років. Перша серія вийшла у 2000 році. Російська адаптація серіалу телекомпанії «Lux Vide» вийшла у 2014 році під аналогічною назвою – «Отець Матвій».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter