Черновецький передав Ватикану 23 сотки землі в центрі Києва

17:20, 24 червня 2009
Католицизм
0 0

Під  будівлею Апостольської нунціатури

Представництво Римсько-Католицької Церкви в Україні отримало право власності на земельну ділянку, площею 0,23 га в центрі Києва (вул. Тургенівська, 40), що під будівлею Апостольської нунціатури.

Вчора мер Києва Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ передав  відповідний Державний акт Апостольському нунцію в Україні архієпископові Івану ЮРКОВИЧУ, повідомили УНІАН в прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Ми передали право власності на ділянку саме 23 червня 2009 року — в день святкування обрання на престол Папи Римського Бенедикта XVI. Цього дня, 8 років тому, Україну відвідав Папа Іоанн Павло ІІ. Ми звернулися до дипломатичних місій практично всіх країн щодо можливості придбання ними земельних ділянок, на яких розташовані їхні резиденції. Це важливо не тільки для бюджету нашого міста, але й для самих країн, які мають представництва в Україні», – відзначив мер столиці.

При цьому Л. ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ додав, що планує відвідувати нунція в його резиденції і просити про молитву за Україну.

Як повідомляв УНІАН, в червні минулого року Уряд України дозволив Київській міській адміністрації продати Ватикану 23 сотки землі в центрі столиці під будівлею Апостольської нунціатури – представництва Ватикану, – що розміщується за цією адресою (вул. Тургенівська, 40) дванадцять років.

Римсько-Католицька Церква отримала будівлю на правах оренди і відреставрувала її. Відвідуючи в 2001 році Україну, Папа Римський Іоанн Павло II проживав саме в цьому будинку.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter