Звершення Святого Таїнства відбулося на висоті майже 11 000 метрів над рівнем моря / uk.radiovaticana.va

Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, що є останнім місцем, яке Святіший Отець відвідує, перебуваючи в Чилі, Папа Франциск прийняв подружню згоду у двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні подружжя. Про це повідомляє "Радіо Ватикану" із посиланням на директора ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, що був присутній на борту літака.

Звершення Святого Таїнства відбулося на висоті майже 11000 метрів над рівнем моря. Стюард Карлос Сюффарді Еллоріаґа (41 рік) та стюардеса Паула Подест Руїс (39 років) вже перебували в цивільному шлюбі та мали намір побратися у церкві, але землетрус змусив відкласти весілля.

У написаному від руки свідоцтві про одруження зазначається, що «18 січня 2018 року, під час папського перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, Сеньйор Карлос Сюффарді Еллоріаґа та Сеньйора Паула Подест Руїс, уклали подружжя в присутності свідка Ігнасіо Куето. Подружню згоду прийняв Святіший Отець Папа Франциск».

Відео дня

«Це неймовірна радість. Бути одруженими Папою на борту літака: хіба може бути щось кращого для пари закоханих людей», – сказав журналістам Карлос Сюффарді Еллоріаґа, розповівши, що все відбулося спонтанно: Святіший Отець вислухав їхню історію та запропонував поблагословити шлюб.