Папа згадав про жертви і страждання людей в Україні / 112.ua

Під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, що відбувається на початку року, Глава Католицької Церкви Папа Франциск закликав міжнародну спільноту не забувати про війну в Україні. Про це повідомляє "Радіо Ватикану". 

«Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також і в Україні. Рік, що минув, посіяв нові жертви в конфлікті, який гнітить країну, й надалі завдаючи страждання населенню, зокрема, сім’ям, які проживають у зонах, заторкнутих війною та втратили своїх найдорожчих, нерідко – дітей та похилих віком», – сказав Папа Франциск, промовляючи до Послів, акредитованих при Святому Престолі, приймаючи їх у понеділок, 8 січня 2018 року.

Під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, Глава Католицької Церкви підбиває підсумки року, який минув, у контексті міжнародної панорами та ділиться думками про невідкладні завдання, що стоять перед міжнародною спільнотою.

Відео дня

У цьогорічній промові Папа зосередив свою увагу, серед іншого, на двох важливих річницях, а саме – 100-річчя від завершення Першої світової війни та 70-річчя прийняття Загальної декларації прав людини.