Волонтери католицької громади на Різдво нагодували 200 тис бідних

06:05, 29 грудня 2017
Католицизм
2331 0
8

На Різдво Громада Святого Егідія запросила на святкові обіди тисячі бездомних, мігрантів, ув'язнених, людей похилого віку і безпритульних дітей. Святкові зустрічі пройшли у римській громаді при базиліці Санта-Марія-ін-Трастевере, у сотні інших італійських міст, в Азії, Африці і Латинській Америці, повідомляє "Радіо Ватикану".

Волонтери з католицької громади запросили близько 60.000 нужденних Італії і більш ніж 200.000 бідних у 70 країнах на всіх континентах. За святковими трапезами не було різниці між тим тими, хто допомагав, і тими, кому була призначена ця допомога.

Обіди пройшли і в італійських пенітенціарних закладах: 55 в'язницях для 5 500 ув'язнених. 26 грудня волонтери громади влаштували святковий обід у римській в'язниці «Regina Coeli».

Різдвяні трапези стали можливими завдяки допомозі численних друзів Спільноти Святого Егідія. Зустрічі, що стали вже традиційними, дарують родинне тепло багатьом одиноким людям, передають послання миру і солідарності, протистоять будь-яким розподілам та байдужості. Різдвяні зустрічі дозволяють усім людям доброї волі прийти на допомогу слабким і будувати більш людяний і придатний для життя світ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter