Папі Римському - 81 рік / uk.radiovaticana.va

Папі Римському 17 грудня виповнився 81 рік. Це вже п’ятий день народження, який він святкує як Наступник святого Петра, повідомляє Радіо Ватикану.

Особливі привітання йому, перед молитвою «Ангел Господній», склали діти, які отримують медичну допомогу в педіатричному диспансері «Святої Марти», розташованому неподалік «Дому святої Марти». Папа мав приватну зустріч з дітьми в залі Павла VI. Опісля, опівдні, відбулася зустріч з вірними з нагоди Богородичної молитви.

Цими днями до Ватикану надходять привітання з усього світу. Чимало інституцій, як подарунок Папі, організовують різні ініціативи солідарності, зокрема, святкові обіди для убогих.

Відео дня

Минулого року Папа Франциск відзначив своє 80-річчя, запросивши на сніданок до «Дому святої Марти» безхатченків, які отримують допомогу від Апостольської Елемозінерії, опісля відслужив Святу Месу з кардиналами, під час якої, зокрема, зазначив, що «почуття гумору допомагає прямувати вперед». А 17 грудня 2015 року він святкував разом з дітьми й підлітками Католицької Акції, натомість його 78-річчя випало в середу, й він отримував вітання під час загальної аудієнції. Своє перше день народження як Папа він відзначив 17 грудня 2013 року, запросивши на Святу Месу в «Домі святої Марти» кількох безхатченків, споживши опісля разом з ними сніданок.