До Лондона з'їхатись східні католицькі єпископи Європи

У Лондоні з 26 по 29 жовтня проходить зустріч Східних католицьких єпископів Європи.

Спеціальною нагодою для цього стало відзначення 60-річчя від дня заснування Апостольського екзархату для українців, який Папа Бенедикт XVI 2013 року підніс до рангу єпархії, повідомляє РіСУ.

Цього року єпископи Східних Католицьких Церков зосереджуються на темі: «Керигма-Катехиза-Містагогія» (проголошення Євангелія Христового, його поглиблення і його святкування). Вибір теми зумовлений численними викликами, такими як міграція багатьох східних католиків до регіонів і країн різних християнських традицій і деномінацій. Східні Католицькі Церкви намагаються відповісти на ці виклики через нове відкриття елементів власної східної традиції.

Відео дня

На початку зустрічі Апостольський нунцій у Великобританії Архиєпископ Едвард Йосиф Адамс передав папське привітання і благословення Папи Франциска для учасників конференції. 

Після робочих сесій, Божественну Літургію в храмі Святого Бонавентури відслужив владика Донато Оліверіо з Лунгро (Італія). Хор цього дня співав грецькою, українською, англійською та італійською мовами, віддзеркалюючи багатство та різноманітність різних Східних Католицьких Церков.