Фото: blagovest-info.ru

Священик Педро Гомеш Бесерра (PedroGomesBezerra) був знайдений мертвим в своєму будинку в місті Борборема (Borborema), у бразильському штаті Параібо, вранці 24 серпня. Тіло священика, загорнуте у простирадло, було вкрите ранами - йому завдали ударів ножем, щонайменше, 29 раз, повідомляє "Седмиця" з посиланням на інформаційне агентство Fides.

Згідно з первинними даними, отриманими при розслідуванні, вбивця знав священика, оскільки ніяких свідоцтв крадіжки виявили, і нічого з речей священика не пропало. Автомобіль священнослужителя знайшли у сільській місцевості, приблизно в 15 милях від місця злочину.

У заяві єпархії Гуарабіра (Guarabira) з приводу вбивства клірика повідомляється, що священик Педро Гомеш Бесерра здійснював своє пастирське служіння протягом приблизно двох років у церкві NossaSenhoradoCarmo в Борборема. З 1999 по 2007 роки він служив у Белене, де він створив будинок престарілих Доброго Пастиря й вів активну душпастирську й соціально-благодійну роботу. 30 серпня священнослужителю виповнилося б 50 років, і в грудні він мав відзначити 24-річчя свого служінняу священному сані.

Відео дня

Безліч віруючих були присутні на похоронах пастиря 25 серпня.