Фото: autotravel.ru

У Львові на території костелу святого Лазаря знайшли масові поховання людей. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

«Ми виявили рештки у середу, 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю. Під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські. Ми їх поскладали у коробки і написали звернення до директора комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» Святослава Шеремети та голові правління ГО «Меморіал» Роману Гунді з проханням допомогти розібратися з цими останками», – розповів директор Львівської державної хорової школи «Дударик», яка розташована на території костелу, Володимир Заборовський.

Фото: zaxid.net

Зараз знайдені останки зберігають у коробці на території костелу Лазаря. Кому саме належать кістки точно невідомо, найближчим часом це будуть з’ясовувати археологи.

Відео дня

«Я переконаний, що це кістки 40-х років з Тюрми на Лонцького, яка розташована поруч з костелом. Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно ховати тіла, територія не проглядалася з вулиці. Знайдені кістки – це тільки початок, впевнений, що після ретельного дослідження тут знайдуть іще багато поховань», – розповів Роман Гунда, голова правління ГО «Меморіал».