Католицьке духовенство Філіппін засуджує масові страти наркоторговців

12:21, 08 лютого 2017
Католицизм
378 0
Фото: blagovest-info.ru

Католицьке духовенство Філіппін засуджує страти наркоторговців у рамках масштабної кампанії, яку ініціював президент країни Родріго Дутерте, і закликали громадян не залишатися байдужими до подій масових вбивств, повідомляє Радіо Ватикану.

"Зберігати мовчання, коли бачиш злодіяння - означає бути його співучасником", — йдеться в посланні філіппінських єпископів.

Духовенство закликало Папу Римського Франциска ініціювати розслідування масових вбивств у Міжнародному кримінальному суді. Вони звернули увагу, що багато хто на Філіппінах "гине зовсім не через наркотики", а через оголошену антинаркотичну кампанію.

Раніше влада Філіппін заявила, що планує розформувати всі підрозділи наркополіції на тлі розкритих фактів зловживань, однак президент країни Родріго Дутерте зазначив, що продовжить повномасштабну боротьбу з наркозалежними людьми, а також з тими, хто розповсюджує наркотики. Дутерте у зверненні до генералів армії заявив, що розраховує на їх допомогу в боротьбі з наркотиками, а також на сприяння по затриманню корумпованих поліцейських.

Міністерство оборони Філіппін 1 лютого звернулося до президента країни за офіційними розпорядженнями щодо участі армії в операціях проти наркокартелів і корумпованих силовиків.

Згідно з даними ООН, з моменту приходу до влади Дутерте з 30 червня 2016 року в країні було вбито більше 6 тисяч осіб, пов'язаних з наркоторгівлею, в тому числі в ході розслідування злочинів у цій сфері. Світова громадськість неодноразово засуджувала методи боротьби з наркоторгівлею у країні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter