Папа Римський передав переселенцям з Донбасу 8 млн євро і попросив прослідкувати, аби допомогу не розікрали (відео)

Благодійний проект "Папа для України" в підтримку постраждалих від війни українців зібрав по всій Європі 8 мільйонів євро.

Ватикан вимагає жорсткого фінансового контролю за фінансовою допомогою, аби Папську допомогу не розікрали.

"І наше завдання, так попросив Папа Франциск, що б ми спочатку були впевнені, що дійсно ці гроші попадуть до тих найбідніших серед бідних", - сказав єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ в Україні Ян Собіло.

Почався розподіл допомоги в рамках проекту "Папа для України". Збір грошей на підтримку постраждалих від війни жителів України 3 квітня ініціював Папа Франциск. На його заклик відповіли багато організацій по всій Європі.

У Запоріжжі вже почав роботу комітет, який організовує прийом гуманітарної допомоги. На місці працює представник Карітас, який прибув в Україну з Риму.

"На даний момент Україна переживає велику гуманітарну кризу, особливо в Донецькій і Луганській областях. Папа Франциск прагне допомагати найбіднішим з бідних. Ми працюємо з усіма християнськими церквами, а також нехристиянськими громадами. Вони намагаються надавати нам базу даних про нужденних у так званій сірій зоні, а також у Донецьку та Луганську і на територіях, куди не вся гуманітарна допомога може дійти", - повідомив Ян Собіло.

За матеріалами espreso.tv