У Ватикані завершуються приготування до завтрашньої канонізації матері Терези

На площі Святого Петра у Ватикані тривають приготування до запланованих на 4 вересня урочистостей з нагоди канонізації матері Терези з Калькутти, передає радіо Свобода.

Очікується, що церемонія стане центральною серед заходів з нагоди ювілейного Року милосердя, оголошеного католицькою церквою.

Планується, що участь в месі, присвяченій канонізації, візьмуть більше десятка глав держав і урядів. На подію акредитувалося понад 600 журналістів з усього світу, зокрема 120 телеканалів. Меса транслюватиметься наживо через YouTube-канал Ватикану.

Відео дня

Напередодні урочистостей було створено офіційний логотип канонізації матері Терези. Його автором стала жителька Мумбаю в Індії. Вона зобразила матір Терезу з дитиною на руках.

Офіційна церемонія канонізації матері Терези відбуватитиметься напередодні 19-х роковин її смерті. Монахиня, яка народилася 1910 року в Скоп`є, багато працювала в індійській Калькутті (тому її називають мати Тереза з Калькутти), де заснувала благодійну місію. Там же вона померла в 1997 році у віці 87 років. 

У 1979 році мати Тереза стала лауреатом Нобелівської премії миру. Вона була проголошена блаженною через шість років після своєї смерті папою Іваном Павлом II в 2003 році, після найкоротшого в історії католицької церкви процесу беатифікації.