Представники Ватикану і міжнародного "Карітасу". Фото: credo-ua.org

На початку серпня в Україну прибули представники Ватикану і міжнародного "Карітасу", щоб таким чином започаткувати роботу Акції «Папа для України». Про це повідомив портал CREDO.

Із черговим візитом, щоб розпочати робочу фазу акції «Папа для України», тобто безпосереднє надання допомоги Його Святістю жертвам війни у східних регіонах України, прибули монсеньйор Джамп’єтро Даль Тозо, секретар Папської Ради «Cor Unum», та його асистент п. Джованні Б’янкіні. До них приєдналися п. Сюзанна Ткалец, директор Гуманітарного департаменту «Caritas Internationalis», та п. Предраг Раніч, технічний асистент «Caritas Internationalis», який постійно проживатиме в Україні впродовж усього періоду папської гуманітарної акції та стане членом Технічного комітету, заснованого Папою Франциском під головуванням Його Преосвященства Єпископа Яна Собіло. Окрім уже зазначеного п. Предрага Раніча, постійного представника «Cor Unum», членами Комітету є п. Руслан Лавлінський, віце-президент, п. Ліля Христенко, фінансовий менеджер, та п. Денис Тарасов, юридичний консультант.

Представники Святого Престолу разом з Апостольським Нунцієм в Україні архиєпископом Клаудіо Ґуджеротті зустрілися з місцевим Комітетом та визначили оперативні деталі гуманітарної акції, яка матиме конкретний початок 1 вересня 2016 року.

Відео дня

Папа Франциск уже надіслав фінансовий внесок, зроблений із його особистого фонду, у сумі 5 мільйонів євро, до якого будуть додані пожертви, зібрані 24 квітня ц. р. в усіх католицьких спільнотах Європи для України, та пожертви, зібрані в той самий день Українською Греко-Католицькою Церквою й передані Фонду.

Всю конкретну інформацію щодо умов подання заявки на отримання допомоги з цього благодійного фонду, буде опубліковано найближчим часом на веб-сторінці акції «Папа для України», http://popeforukraine.com.ua/, відкритій в інтернеті саме з цією метою.