Фото: Радіо Ватикану

В днях 16-17 липня греко-католики з усієї України та з-за кордону здійснюють прощу до Марійського відпустового центру в Зарваниці, що в Тернопільській області, а римо-католики збираються у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у місті Бердичеві Житомирської області. Духовенство і вірні дякують за відродження і зміцнення структур Католицької Церкви в незалежній Україні та моляться за припинення воєнних дій на Донбасі й мир і злагоду в державі, повідомляє Радіо Ватикану.

Відпустові урочистості у Зарваниці очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. Особливими гостями прощі будуть Голова Польської Єпископської Конференції архиєпископ Станіслав Ґондецький, Митрополит Познанський, і делегація з австрійського міста Ґрац. Очолити відпустову Святу Месу в Бердичеві запрошено архиєпископа Томаша Пету, Митрополита Астани, Казахстан. Серед гостей також очікуються єпископи з Польщі, Франції та Молдови.

Минулого тижня в Україні відбулося 15-те Паломництво Миру і Поєднання до Марійського санктуарію в Більшівцях на Івано-Франківщині. Там урочистості очолював Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України Архиєпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, який також йшов пішки із групами паломників.

Відео дня