Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

На территорії старовинного замка Тернопільщини збудують собор УГКЦ

Собор на території замку допоможе привернути увагу туристів до пам'ятки
Собор на території замку допоможе привернути увагу туристів до пам'ятки

На території Червоногородського замку поблизу села Нирків Заліщицького району планують збудувати Собор греко-католицької церкви.

На думку голови Заліщицької райдержадміністрації Бориса Шипітки, це дасть можливість розвинути туристичний сектор Тернопільщини, повідомляє Галас.

«Ми плануємо збудувати греко-католицький Собор на території замку. Це допоможе залучити ще більшу кількість відвідувачів з числа учасників паломницьких турів, які подорожують Тернопільщиною. Вже зараз кожні вихідні на території Червоногородського замку відпочиває понад одна тисяча туристів, ми сподіваємося на їх збільшення», – каже Борис Шипітка.

Наразі, в найближчих планах – відновлення архітектурної пам’ятки. Як зазначає голова Заліщицької РДА, вже є проект на реставрацію замку і домовленості з підприємцями, готовими інвестувати у нього. Організаційні труднощі полягають у тому, що спадкоємець замку, який проживає за межами України, заявив свої права на споруду – ведуться перемовини.

14-15 серпня в селі Нагоряни заплановано провести святкування на честь Червоногородського замку, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку