Папа Франциск слухає спів дітей з України після загальної аудієнції 18 травня 2016 р. - AP

18 травня на площі святого Петра у Ватикані вадбулася загальна аудієнція Папи Франциска для дітей, учасників міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі!". Серед паломників були присутні 80 дітей з України, повідомляє Радіо Ватикану.

Святіший Отець звернувся до них з окремим привітанням італійською мовою, яке було перекладене українською:

«З особливою любов’ю вітаю українських дітей, сиріт та біженців унаслідок збройного конфлікту, який ще й досі триває на сході країни. Знову підношу мою молитву за заступництвом Пресвятої Марії за те, щоб був встановлений тривалий мир, який зможе принести полегшення населенню, що зазнало стільки випробувань, та запропонує спокійне майбутнє новим поколінням».

Відео дня

Після аудієнції Папа Франциск підійшов до українських дітей. Зустріч пройшла надзвичайно радісно, схвильовано й щиро. Святіший Отець виявив надзвичайну прихильність до них. Діти заспівали українську пісню про мир. А Папа італійською мовою сказав: «Я за вас завжди молюся і уділяю вам своє благословення». А потім додав: «Прошу, щоб також і ви молились за мене». Діти подарували йому свої малюнки, символічні подарунки, ручні вироби.