н

Папа Римський Франциск завершив шестиденний візит у США масштабним богослужінням під відкритим небом в американському місті Філадельфія (штат Пенсільванія). Про це повідомляє ТАСС.

За даними організаторів, подивитися на месу, під час якої понтифік закликав завжди залишатися відкритими "для чуда любові", прийшли близько 1 млн.осіб.

Транспортні служби Філадельфії в останні кілька місяців готувалися до того, щоб у всіх бажаючих була можливість дістатися до місця проведення заходу. На вулицях чергували сотні поліцейських і бійців Національної гвардії, які допомагали не допустити тисняви.

Відео дня

Вранці понтифік зустрівся з людьми, які раніше зазнали сексуальних домагань з боку священнослужителів і обіцяв, що всі винні в цьому понесуть відповідальність.

Після цього він відвідав близько 100 ув'язнених найбільшої в'язниці Філадельфії "Керран-Фромхолд". Понтифік потиснув руки деяким з в'язнів і закликав їх стати на шлях виправлення. Папа зазначив, що "прийшов до них як пастир", щоб вислухати їх.

Також понтифік встиг поговорити з деякими учасниками Всесвітньої зустрічі сімей. Особливу увагу він приділив, зокрема, сімейству з Аргентини, яке добиралося до Філадельфії на автомобілі більше півроку.

Проводжати Папу Франциска в міжнародний аеропорт Філадельфії приїхали мер цього міста Майкл Наттер, а також віце-президент США Джозеф Байден.