1

26 червня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбудеться прес-конференція на тему: “Виклики сьогодення: Пасторальна праця Церкви за межами України та в умовах війни”.

У прес-конференції візьмуть участь: вл. Йосиф Мілян, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, Єпископ-помічник Київської архиєпархії; о. Любомир Яворський, Заступник Голови Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України; Василь Полуйко, Президент «Західно-Українського Ресурсного Центру», Григорій Селещук, експерт ПМВ, БО "Карітас України", Львів.

Прес-конференція відбудеться в рамках проведення традиційного спецкурсу, який вже 5-й рік поспіль організовує ПМВ.

Відео дня

Мета курсу - ознайомити семінаристів з можливостями служіння Церкві в Україні і за кордоном. Цього року учасники курсу почують свідчення місіонерів з Італії, Іспанії, Угорщини, Литви, Росії, Казахстану та з місійних теренів різних регіонів України, зокрема Криму і Донбасу. А також своїм душпастирським і місіонерським досвідом з семінаристами ділитимуться єпископи, військові капелани, представники монаших спільнот, експерти з питань явища міграції та релігієзнавці.

Пасторально-міграційний відділ покликаний забезпечувати належну пастирську опіку вірним і сприяти розбудові церковних структур УГКЦ у тих країнах, де їх ще немає. А це понад 40 держав.

Прес-конференція розпочнеться о 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35.

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

ugcc.org.ua