9

Папа Франциск звернувся з відеопосланням до мешканців Боснії і Герцеговини перед початком свої Апостольської подорожі до Сараєво, повідомляє сайт Радіо Ватикану.

У Зверненні є такі рядки: «З Божою допомогою, їду до вас, щоби утверджувати у вірі католиків, щоб підтримати екуменічний та міжрелігійний діалог, а насамперед, для того, щоб підтримати мирне співжиття у вашій країні».

Пригадавши, що гасло цього візиту: «Мир нехай буде з вами», – є словами Ісуса, якими Він звернувся до учнів після Воскресіння, Святіший Отець наголосив на тому, що «Господь є нашою силою і нашою надією, що дарує нам Свій мир, щоби ми приймали його до наших сердець і з радістю й любов’ю його поширювали».

Відео дня

«Зі свого боку, – сказав Папа, – готуюся прибути до вас, як посланець миру, щоби висловити усім-усім свою пошану та дружбу. Хочу кожній людині, кожній родині та спільноті звіщати Божі милосердя, лагідність та любов. Дорогі браття Боснії і Герцеговини, запевняю усіх вас у своїй любові та духовній близькості. Заохочую католиків бути пліч-о-пліч зі своїми співгромадянами, як свідки віри і Божою любові, будуючи суспільство, яке прямує до миру у взаємному співжитті та співпраці».