«Благословляю і молюся»

Фотовиставка "Благословляю і молюся" була відкрита в неділю, 8 лютого в храмі свв. Сергія і Вакха в Римі.  Про це повідомляє Католицький оглядач.

Ця експозиція присвячена постаті Митрополита Андрея Шептицького, Глави Української Греко-Католицької Церкви у 1901-1944 рр. Вона складається із численних фотографій, які представляють життєвий шлях та активну духовну і соціальну діяльність Митрополита.

Як зазначив настоятель української парафії св. Сергія і Вакха в Римі, протоєрей Іван Кулик, ця виставка є частиною урочистих заходів, приурочених святкуванню Року Митрополита Андрея Шептицького, який розпочався в УГКЦ 1 листопада 2014р., у 70-ті роковини відходу до вічності слуги Божого Митрополита Андрея. «Наша парафіяльна спільнота», – підкреслив настоятель, – «бере активну участь в усіх заходах, присвячених постаті Митрополита Андрея, які організовуються при парафії. В листопаді та грудні минулого року відбувалися покази документальних та художніх фільмів про слугу Божого Владику Андрея, а тепер ми відкриваємо цю фотовиставку, щоб кожен із парафіян чи відвідувачів нашого храму міг краще пізнати постать цього великого Архиєрея».

Відео дня

Усі бажаючі матимуть нагоду оглядати експозицію впродовж усього періоду Великого Посту.