Папа Римський зачитує Різдвяне послання / vaticannews.va

У цьогорічному різдвяному посланні Папа Римський заохотив наново відкривати дар братерства, особливо бажаючи цього тим регіонам, які спраглі миру.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Нехай же Господь, Який народжується, принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне наново повернути тривкий мир, який все ще запізнюється. Лише з миром, що шанує права кожного народу, країна зможе піднятися після зазнаних страждань та відновити гідні життєві умови для своїх громадян. Запевняю свою близькість християнським спільнотам цього регіону та молюся за те, щоб могли будуватись стосунки братерства та дружби», – сказав Папа, виголошуючи різдвяне послання.

Відео дня

Глава Католицької Церкви побажав відновити діалог та ступити на дорогу миру ізраїльтянам і палестинцям, віднайти братерство після цих довгих років війни «любій і розтерзаній Сирії». Він висловив сподівання, що перемир’я, досягнуте завдяки посередництву міжнародної спільноти в Ємені, принесе «полегшення багатьом дітям і населенню, виснаженому війною та голодом».

Папа скерував свою думку до Африки, «де мільйони біженців та переселенців потребують гуманітарної допомоги й продовольчої безпеки», побажав зміцнення братерських узів, «які поєднують Корейський півострів», а Венесуелі – «віднайти згоду, щоб усі складові суспільства по-братерськи трудилися задля розвитку країни та підтримки найслабших верств населення».

Він також згадав народи, які «зазнають ідеологічної, культурної та економічної колонізації» та «братів і сестер, які святкують Господнє Різдво у важких ситуаціях.