Клініка у Ватикані / news Vatican

Папа Римський у Ватикані на площі Святого Петра відкрив нову клініку й "подарував" її всім безпритульним Риму.

Про це повідомляє "Сьогодні" з посиланням на "Vatican news".

Амбулаторія "Матір Милосердя" розташована під Колонадою Берніні біля площі Святого Петра, там, де раніше було Ватиканське поштове відділення. Неподалік знаходяться душові та перукарня для бездомних.

Відео дня

Приміщення обладнані сучасними технічними засобами та апаратурою для медичного огляду і лабораторних аналізів.

В першу чергу нова структура призначена для бездомних: вони зможуть скористатися її послугами три рази в тиждень – по понеділках, четвергах і суботах. В інші дні амбулаторія буде служити пунктом першої допомоги для паломників, що беруть участь в загальних аудієнціях і зустрічах з Папою на площі Св. Петра або у Ватиканській базиліці.

Як і в попередній амбулаторії, пацієнтів прийматимуть волонтери: лікарі і медичні працівники, що входять в штат ватиканського Управління охорони здоров'я та гігієни, фахівці з університетської клініки "Тор Вергата" і з деяких італійських волонтерських асоціацій. В амбулаторії будуть також проходити практику студенти медичного факультету університету "Тор Вергата".

Раніше Папа Римський пообідав з тисячами бідних. У всесвітній день бідних ПапаФранциск заявив, що "благання бідних з кожним днем стають все голоснішими".