У Львові молилися за мир в Україні перед Нерукотворним образом Ісуса Христа

05:14, 31 січня 2015
4905 0
т

30 січня у Львові Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, у співслужінні з владиками Синоду відслужив вечірню в архикатедральному соборі Святого Юра, після якої відкрив для привселюдного почитання Нерукотворний образ Ісуса Христа.

На початку Богослужіння Першоієрарх Церкви наголосив на тому, що  сьогодні українцям випала унікальна можливість – «побачити Боже обличчя». За його словами, Нерукотворний образ Ісуса Христа - унікальна реліквія часів земного життя Спасителя: «Ісус Христос узяв особисто в руки цей обрус і притулив до свого обличчя, тому він називається нерукотворним.

Очільник Церкви від імені УГКЦ склав подяку Святішому Отцеві Францискові за його благословення, щоб ця реліквія прибула до України: «Це ще один жест папської підтримки, солідарності та благословення для нашого народу. Разом із тим, це великий знак надії».

Він також закликав усіх тих, хто приходить, щоб поклонитися до образу, «стати  ангелами-охоронцями, які вдень і ніч моляться  за українське військо, за тих, хто постраждав і залишився без дому, за поранених і тих, хто в полоні, хто вмирає з голоду і холоду, бо їм не дано сьогодні тої ласки, яку сьогодні ми з вами маємо в цьому храмі. Закликаю всю нашу Церкву до неустанної молитви за Україну», - завершив Першоієрарх УГКЦ.

Нерукотворний образ Ісуса Христа перебуватиме в соборі Святого Юра  впродовж двох тижнів (30 січня - 15 лютого).

Департамент інформації УГКЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter