Презентація Послання Папи / Vatican Media

У ватиканському прес-центрі сьогодны відбулась презентація Послання Папи Римського  на 52-й Всесвітній день миру, що буде відзначатись у перший день нового, 2019 року, на тему «Добра політика служить миру».

Як повідомляє Радіо Ватикану, Всесвітній день миру 1967 року започаткував святий Папа Павло VI. Послання представили кардинал Петер Турксон, Префект ватиканської Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини та Секретар Дикастерії, монсеньйор Бруно Марі Дуффе.

Кардинал Турксон розпочав свій виступ молитовним побажанням Папи: «Мир домові цьому!», яким він вітає світ у перший день Нового року, коротко з’ясовуючи зміст звернення, що підкреслює необхідність доброї політики.

Відео дня

Папа Римський цитує слова своїх попередників, святого Папи Павла VI та Папи Венедикта ХVI, які наголошували на відповідальності політичної діяльності на всіх рівнях, щоповинна черпати натхнення та підтримуватись милосердною любов’ю.

Папа говорить про людські чесноти в політиці, що служить правам і мирові, не оминаючи при цьому вад, зокрема корупції, та наголошуючи, що добра політика підтримує участь молоді й довіру до інших, вказуючи, що кожен можемо вкласти свій камінь у спорудження спільного дому.