Ватиканське телебачення щоденно проводить зйомки робочих зустрічей Святішого Отця / sib-catholic.ru

Тридцять п’ять років тому, 22 жовтня 1983 року, за бажанням святого Папи Іоанна Павла ІІ, було відкрито Ватиканський Телевізійний Центр.

Про це повідомляє Vatican News.

З цього часу, як підкреслював Папа Франциск, приймаючи його працівників і співробітників у жовтні 2013 року, «пройдено неабиякий шлях», який супроводжувався відповіддю на «важливі технологічні виклики» та через два роки привів до створення нової комунікаційної системи Апостольської Столиці.

Ватиканський Телецентр, сьогодні, після влиття в Дикастерію у справах комунікацій, відомий як «Vatican Media», займається трансляціями у прямому ефірі подій, пов’язаних з діяльністю Папи, як от недільна молитва «Ангел Господній», загальні аудієнції, публічні зустрічі й богослужіння, до яких додаються подорожі в Італії та по всьому світу.

Крім того, оператори щоденно проводять зйомки робочих зустрічей Святішого Отця та основних подій, що відбуваються в рамках діяльності Апостольської Столиці. Телецентр також займається розповсюдженням відео серед інформагентств і телебачень, які звертаються з відповідними запитами, та управляє відеоархівом, зібраним від 80-х років минулого століття. У співпраці з іншими мультимедійними компаніями останніми роками було знято кілька фільмів, що здобули міжнародне визнання.