Папа Римський у Ватикані у день католицького свята Хрещення Господнього хрестив 33 дитиниСикстинська каплиця – місце в Апостольському палаці, в якому відбувається обрання Єпископа Риму під час таємного голосування, відомого як Конклав, у неділю, 11 січня, наповнилася голосами немовлят.

Як повідомляє "Радіо Ватикану", в неділю після урочистості Богоявління у Церкві латинського обряду відзначається свято Господнього Хрищення.

У Ватикані встановився звичай, що цього дня Єпископ Риму очолює Євхаристійне богослуження, під час якого уділяє Святу Тайну Хрищення дітям ватиканських працівників, які народилися протягом року. Цього разу новими членами Церкви стали 33 дітей.

Відео дня

Папа Римський запропонував батькам і родичам хрещених щодня молитися за дітей і з дітьми ось таку молитву: «Прийди, Духу Святий, наповни серця Своїх вірних та запали у них полум’я Своєї любові». «Коли так молитиметеся, – додав він, – відчуєте материнську присутність Пречистої Діви Марії. Вона вчить нас молитися до Святого Духа, жити згідно з Духом, як Ісус».