этот материал доступен на русском

Папа Римський розповів, що допомагає зберегти шлюб

14:07, 08 жовтня 2018
Католицизм
1595 0
7 жовтня, віруючі на площі Святого Петра / ANSA

Папа Римський нагадав, що шлюб допомагає зберегти «взаємна жертовна любов, підтримувана Христовою благодаттю», якщо ж у подружжя переважають особисті інтереси, то шлюб розпадається.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Церква не засуджує, вона покликана «повертати до Бога поранені або втрачені серця» тих, хто переживає «досвід зруйнованих відносин», - підкреслив Папа Римський.

«У початковому задумі Творця не було такого чоловіка, який, одружившись з жінкою, міг би відкинути її, якщо все піде не так. Немає: чоловік і жінка покликані пізнавати один одного, доповнювати один одного, допомагати один одному у шлюбі. [...] Те, що дозволяє подружжю залишатися єдиними у шлюбі, - це взаємна жертовна любов, підтримувана благодаттю Христа. Якщо ж у подружжя переважають індивідуальні інтереси, їхнє власне задоволення, то їх союз не зможе вистояти», - сказав Глава РКЦ.

Папа Римський нагадав, що «Бог може зцілити поранених через любов, милосердя і прощення. Тому в таких ситуаціях Церква не має реагувати негайно й однозначно засудженням. Навпаки, перед обличчям стількох болісних подружніх невдач вона відчуває своє покликання бути присутністю любові, милосердя та розуміння, щоб повернути Богу поранені та втрачені серця».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter