этот материал доступен на русском

Глава УГКЦ візьме участь у візиті Папи Римського до Литви

18:19, 21 вересня 2018
Католицизм
6534 0
Глава УГКЦ візьме участь у візиті Папи Римського до Литви / news.ugcc.ua

На запрошення архиєпископа Лінаса Грушаса, Президента Єпископської Конференції Литви, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав візьме участь у служінні Святої Меси, яку очолить Понтифік 23 вересня у місті Сантака (Каунас), повідомляє "Католицький оглядач".

Участь Глави УГКЦ в історичному візиті Святішого Отця до Литви є виявом вдячності Литовській католицькій Церкві за її солідарність з УГКЦ під час переслідувань у Радянському Союзі. Відомо, що офіційні католицькі єпископи Литви відчували свою пастирську відповідальність за вірних переслідуваної УГКЦ, між духовенством обох Церков існували тісні контакти, деякі підпільні священики та єпископи вчилися в єдиній тоді католицькій семінарії у цілому Радянському Союзі.

Після відвідин Литви Святіший Отець продовжить свою апостольську подорож до Латвії та Естонії. Візит папи до країн Балтики співпадає з ювілеєм 100-річчя відновлення їхньої державності, тобто першої декларації про незалежність від Росії. Другий символічний ювілей – 25-річчя візиту Святішого Отця Івана-Павла ІІ, який проголосив свій візит “подорожжю до країн, що знову здобули свою незалежність”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter