г

13 грудня Глава УГКЦ у проповіді на свято апостола Андрія Первозванного в обителі Святого Антонія монахів Студійського уставу в Обухові (Київщина) сказав, що апостол Андрій був тим, кого первим Ісус покликав за собою. Традиція київського християнства каже, що він був тим апостолом, який завітав на наші землі. Він поставив хрест на святих київських горах і передбачив, що тут засяє велика Божа слава. Тому наш народ так, по-особливому, його шанує.

За словами проповідника, у перші роки свойого апостольства Андрій  особливо горів бажанням поділитися з іншими своєю знахідкою - Месією: «Андрій не просто розказав своєму братові про Месію. Згодом він повів його до Нього, щоб їх особисто познайомити». Невдовзі його брат став апостолом Петром.

«Сьогодні всі українці також шукають Месію. Хтось думає, що, можливо, ним буде президент, а може прем’єр-міністр із програмою уряду чи новий парламент? Однак святий Андрій вчить, що месією є Христос. І коли, хтось хоче Його знайти, то повинен прийти до храму», - підкреслив він.

Відео дня

Наприкінці Першоієрарх УГКЦ зазначив, що той, кого знайшов Андрій, присутній серед нас у Тайні Пресвятої Євхаристії Свого Тіла й Крові: «У Ньому є наше спасіння, визволення та надія. Тому спішіть познайомити людей зі справжнім Месією!».

Департамент інформації УГКЦ