е

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав пришов на відкриття сесії Верховної Ради VIII скликання, «щоб просити Божого благословення для добрих справ». Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«На мою думку, — зазначив Блаженніший Святослав, – з новим складом Верховної Ради Україна отримала новий шанс. Нам не можна його змарнувати. Бо якщо ми змарнуємо цей шанс, то наслідки можуть бути дуже негативні. Ми просили Господа Бога, аби ми були здатними цей дар якомога краще розвинути».

Також Глава УГКЦ відповів на питання про гроші й депутатів. «Не від того, скільки, хто що має, залежить життя людини, – сказав він. – Бо життя людині дає Господь Бог. Очевидно, що ми мусимо працювати, докладати зусиль до дарів, які нам дарує Господь. Але якщо ми вважаємо, що наше життя і наш добробут залежить від грошей, то глибоко помиляємося. Таких людей Святе Письмо називає безумцями. Сподіваюся, наші люди, у тому числі, депутати будуть мудрими».

Відео дня