Рішенням Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ при Патріаршій курії Церкви створено координаційну раду з питань душпастирства в критичних ситуаціях, яка поєднуватиме можливості Церкви та її вірних з потребами військових та тимчасово переміщених осіб. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Як пояснив Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав у своєму відеоблозі на «Живому.ТБ», Синод вирішив створити таку раду, щоб зробити допомогу в сфері військового капеланства, у сфері душпастирства охорони здоров’я, у сфері волонтерства і активності мирян якомога більш ефективною і скоординованою.

«Ця рада має свого опікуна – владику Богдана (Манишина), Єпископа-помічника Стрийської єпархії, який особисто багато часу провів серед наших воїнів у зоні АТО. Владика постійно спілкується з їхніми родинами, з родинами тих, які постраждали внаслідок військових подій в Україні. Єпископ особисто знає їхні потреби, вивчає їх і намагатиметься правильно скоординувати дії Церкви для цієї справи», – зазначив Глава УГКЦ.

Відео дня