Глава УГКЦ освятив у Славутичі новий храм

17:30, 16 квітня 2018
Католицизм
2241 0
/ news.ugcc.ua

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 15 квітня 2018 року освятив у місті Славутич храм, зведений на честь ікони Матері Божої Неустанної Помочі.

За словами архиєрея, цей храм набуває особливого значення, коли ми вдивляємося в громаду міста Славутича, повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.  

«Це місто, – зазначив проповідник, – носить у своєму серці і своєму тілі рани. Ідеться про рани, можливо, однієї з найбільших техногенних катастроф людства ХХ століття. Слово «Чорнобиль» сьогодні навіть не перекладають іншими мовами».

/ news.ugcc.ua

«Ми знаємо, що місто Славутич і сьогодні пов'язане з Чорнобильською атомною електростанцією, оскільки багато мешканців досі працює на електростанції. Це місто ліквідаторів, які донині носять на своєму тілі, здоров'ї рани цієї великої біди», – розповів духовний лідер греко-католиків. «Де, як не в Славутичі, сьогодні можна торкнутися ран воскреслого Христа?!» – вважає Блаженніший Святослав.

/ news.ugcc.ua

На думку Предстоятеля, сьогоднішня подія відкриє ще краще для мешканців Славутича доступ до джерела життя. «Гадаю, ще краще і простіше можна буде мешканцям міста почути Боже Слово, Слово Божественного Євангеліє в храмі. Але найважливіше – причаститися Святих Таїнств Тіла і Крові нашого воскреслого Спасителя», – додав архиєрей.

Після закінчення освячення храму віряни та мешканці Славутича разом помолилися на Панахиді за жертв аварії на Чорнобильській АЕС біля Меморіалу Героям Чорнобиля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter