У Ватиканських музеях проведуть позаурочні екскурсії на світанку

15:35, 11 квітня 2018
Католицизм
999 0
Ватиканські музеї / TourBlogger.ru

Відвідувачі Ватиканських музеїв зможуть побачити безцінні історичні експонати з першими променями сонця: музеї Папи Римського відкриють свої двері в 6 годин ранку.

Як повідомляє "Радіо Ватикану", позаурочні екскурсії для невеликих груп будуть починатися в тиші та сутінках з церемонії відкриття численних дверей і включення світла в музейних залах. На інтернет-сайті Музеїв Ватикану опублікований відеоролик, в якому барвисто описано це нововведення, яке отримало назву «З добрим ранком, Ватиканські музеї!».

Спеціальний музейний служитель - «clavigero» (ключник) - супроводжуватиме ранніх відвідувачів зі зв'язкою старовинних ключів й урочисто відкриє перед ними численні двері, одну за одною: монументальний вхід, священні ворота Сікстинської капели, Атріум Чотирьох воріт, двері на Сходи Симонетти, стародавній прохід у Музей Піо-Клементино, двері в Галереї канделябрів, гобеленів і географічних карт, в Станці Рафаеля, на Сходи Святого Папи Пія V.

Для участі в цій особливій екскурсії потрібно зробити попереднє замовлення, відправивши електронний лист на адресу, вказану на офіційному сайті.

Перших відвідувачів Музеїв супроводжуватиме спеціальний екскурсовод, уповноважений Державою Градом Ватикан, а в кінці маршруту їх чекатиме сніданок у кафе, розташованому на території ватиканського Двору Соснової Шишки (Cortile della Pigna).

Туристи, які захочуть поглибити свої знання про Музеї Папи Римського, зможуть відвідати інші виставкові зали за окрему плату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter