У Великобританії ієрарх РКЦ застеріг католицькі школи від прийняття «гендерної ідеології»

13:33, 15 березня 2018
Католицизм
1557 0
Кардинал Вінсент Ніколс / jesuit.org.uk

Кардинал Вінсент Ніколс, архієпископ Вестмінстерський і примас католиків Англії та Уельсу, застеріг католицькі школи Великобританії від прийняття так званої «гендерної ідеології».

Як повідомляє «Седмиця» з посиланням на видання британських католиків «Catholic Herald», за словами англійського ієрарха, школярі мають приймати той пол, який вони отримали від Бога при народженні, лише тоді вони зможуть бути по-справжньому щасливими.

Вперше публічно вступив у дебати навколо «гендерної ідеології», кардинал Вінсент Ніколс підкреслив, що лише через ухвалення своєї біологічної статі людина зможе осягнути «найбільшу радість».

Архієпископ Вестмінстерський під час зустрічі з католицькими вчителями зазначив, що діти не є окремими, самовизначеними індивідуалами», а членами великої сім'ї з чіткими орієнтирами», які визначаються при народженні.

Вислів британського кардинала, таким чином, став, по суті, з боку британських католиків, офіційним запереченням «гендерної ідеології», яку сьогодні нав'язують публічним установам та школам, включаючи запровадження спільних для обох статей туалетів, роздягалень та інших приміщень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter