/ catholicnews.org.ua

З нагоди 5 річниці понтифікату Папи Франциска на порталі VaticanNews оприлюднено трейлер документального фільму німецького режисера Віма Вендерса «Папа Франциск. Людина слова».

Фільм, знятий Ватиканським Телецентром та кінокомпанією «Focus Features», представляє Святішого Отця, який веде діалог зі спільнотами людей різних віровизнань і культур. Про це повідомляє Католицький Медіа-центр. 

Автором та режисером картини, що вийде на екрани кінотеатрів 18 травня 2018 року, є триразовий номінант на «Оскар» Вім Вендерс. У зйомках брав участь Папа Франциск. За словами авторів, це не просто документальний фільм про життя Святішого Отця, а радше особиста подорож разом з ним. Відправною точкою для проекту було прагнення зробити «фільм з Папою», а не «фільм про Папу».

У центрі документальної стрічки, що є плодом рідкісного спів-виробництва з Ватиканом, є ідеї та послання Папи Франциска. Фільм розповідає про працю над реформами та про відповіді Святішого Отця на головні глобальні виклики сучасного світу, такі як смерть, соціальна справедливість, імміграція, екологія, нерівність, матеріалізм та роль сім’ї.