/ sac-ua.info

У Житомирі відбувся другий День молоді «Школи Іісуса» Товариства Католицького Апостольства.

Цього разу зустріч тривала з 23 по 25 лютого у парафії Божого Милосердя РКЦ на Мальованці, повідомляє Католицький Медіа-центр.

 Окрім місцевих дівчат і хлопців, приїхали гості з обласних парафій / sac-ua.info

Окрім місцевих дівчат і хлопців, приїхали гості з обласних парафій: із Довбиша, Кам’яного Броду, Яблонного, Соколова та інших. Темою з’їзду була зустріч Ісуса з Апостолом Томою.

Відео дня

«Кожен із нас, коли опиняється у складній ситуації, бачить зло, зазнає утисків, але замовчує це, залишаючись окремим від усіх, поводиться немов близнюк Томи», – сказав о. Леонід під час конференції.

Метою її було попередити молодь про сучасні небезпеки, які можуть загрожувати правильному лідерству: марнослів’я, безпринципність, зазнайкуватість, жадоба влади й величі. Усе це манівці, які майбутнього лідера ведуть у нікуди. Отець наголосив, що Тома мав якості лідера, хоч до особистої зустрічі і зцілення він зовсім не вірив в Іісуса Христа. 

На конференціях також ішлося про те, що слово «любов» не повинне бути повсякденним, адже воно має глибоке значення. До того ж, не треба плутати закоханість із любов’ю. Проповідник порівняв їх з інгредієнтами капучіно, які самі по собі просто компоненти, а смачний напій із них виходить лишень у поєднані.