В Білорусь зі Святої Гори прибули чудотворна ікона Богородиці та ковчег з мощами святих (відео)

11:52, 21 грудня 2017
Афон
1989 0
1

У Пінськ (Білорусь) у храм Святої великомучениці Варвари зі Святої Гори прибула ікона Богородиці «Всецариця» та ковчег із часточками мощей святих.

У Пінськ (Білорусь) у храм Святої великомучениці Варвари зі Святої Гори прибула ікона Богородиці «Всецариця» та ковчег із часточками мощей святих.

У ковчезі знаходяться: мощі апостолів і євангелистів Марка та Луки, святого великомученика і цілителя Пантелеімона, великомученика Георгія Побідоносця, святого Миколая, Мир Лікійських чудотворця, святого Нектарія Егинського, священномученика Харлампія, великомученика Феодора Тирона, преподобномученика Акакія Афонського, святої великомучениці Параскеви-П'ятниці, святий мучениці Тетяни, святої великомучениці Марини.

Образ Пресвятої Богородиці «Всецариця» («Пантанасса») (XVII століття) знаходиться на Афоні, в монастирі Ватопед. Перед цим образом православні християни молиться про зцілення від онкологічних захворювань, алкогольної та наркологічної залежності, і про захист від чародіїв.

На іконі зображена Божа Матір в одязі багряного кольору, Яка сидить на царському троні. На руках у Неї сидить Немовля Іісус Христос зі сувоєм у лівій руці, а правою - благословляє. На задньому плані зображені два ангели.

За матеріалами varjag.net.

"Православний спадок України на Святій Горі Афон" - для "УНІАН-Релігії".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter