Митрополит Месогейський і Лавреотікійський Миколай та Андрій Ус

У Києві 18-19 квітня перебуватиме відомий архієрей Елладської Православної Церкви митрополит Месогейський і Лавреотікійський Миколай (Хаджиніколау).

Як повідомли "УНІАН-Релігії" в відділі ВЗЦЗ УПЦ, владика Миколай - вчений-астрофізик, медик та біоінженер за освітою, яку отримав у Гарвардському університеті і Масачусетському технологічному інституті (США). До прийняття священного сану тривалий час працював науковим співробітником та дослідником при Серцевосудинній лабораторії Ново-Англійської Лікарні Діаконис, а також співробітником Національної адміністрації аеронавтики і космосу США (NASA) та компанії Артура Д. Літтла, займався розробкою технологій космічної медицини із застосуванням новітніх досягнень механіки та передових технологій до людського організму. Поворотною точкою життя владики та апофеозом його духовних пошуків стала подорож на Афон, де він пізніше прийняв чернецтво, а згодом – і священний сан.

18 квітня о 18.00 в 45-му корпусі Києво-Печерської лаври відбудеться презентація українського перекладу книги митрополита Миколая «Афон – найвища точка Землі». Переклад зроблений директором Благодійного фонду "Православний спадок України на Святій Горі Афон" Андрієм Усом. Книгу видано у видавництві "Дух і літера".

Під час презентації владика розповість про особистий досвід та враження від відвідування Святої Гори Афон під час навчання його в Салонікійському університеті, про знайомство та спілкування із видатними старцями Афону преподобним Паїсїєм Святогорцем, старцями Єфремом Катунакським та Герасимом Мікраяннанітом, про значення Святої Гори Афону в житті кожного православного християнина.

Також буде презентована книга преподобного Порфирія Кавсокаливита "Христос - це все!". Владика Миколай був знайомим особисто з преподобним Порфирієм Кавсокаливитом.

Захід може відвідати кожен бажаючий. Після презентації відбудеться духовна бесіда, під час якої присутні зможуть задати митрополиту Миколаю питання.

19 квітня о 19.00 владика Миколай матиме спілкування з молоддю в Свято-Троїцькому Іонівському монастирі Києва.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram