У Запорізькій області православні можуть помолитися перед чудотворною іконою Богоматері, написаною на Афоні на початку ХХ століття

10:09, 29 березня 2018
Афон
1764 0
1

З благословення Митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки та в рамках урочистостей, присвячених 25-річчю заснування єпархії, чудотворний список з ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» вирушає в молитовний хід по парафіях Запорізької землі.

Наразі ікона перебуває в обласному центрі в церкві святителя Миколая на Південному ринку.

Список з ікони «Віднайдення загиблих» був написаний у 1904 році на Святій Горі Афон ігуменом Іоакимом. Про це свідчить напис на зворотному боці образу.

З початку березня ікона побувала в Мелітопольському районі, потім - у селах Запорізького району. У Запорізькій області ікона перебуватиме до 23 квітня. Перед образом зможуть помолитися віруючі Кушугума, Малокатеринівки, Новоалександрівки, Лежино, Беленькова, Мар'ївки, Лисогірки, Розумівки, Лукашева, Володимирівська.

Потім ікона знову повернеться в Запоріжжя, в Свято-Покровський архієрейський собор, де перебуватиме до 6 травня, і далі відвідає всі церкви обласного центру.

За матеріалами mig.com.ua, zv.zp.ua, vv.com.ua.

"Православний спадок України на Святій Горі Афон" - для "УНІАН-Релігії".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter